XX Rajd na Groń Jana Pawła II - Aktualności - ZSCKU Radocza

• Dziękczynienie za pontyfikat Papieża Jana Pawła II
  • Uczczenie XX rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II
  • Poznanie ukochanych przez Papieża szlaków beskidzkich
  • Popularyzacja turystyki, biegania i jazdy na rowerze, jako najtańszej formy ruchu

II. ORGANIZATORZY
  1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy.
  2. Stowarzyszenie Szkoła dla Regionu - LKS „Orkan” Radocza.

III. TERMIN I MIEJSCE
  • Start do biegu i rajdu rowerowego nastąpi w dniu 31maja 2019 roku, tj. piątek, godzina 10,00.
  • Miejsce startu : Ponikiew – tereny rekreacyjne za pętlą autobusową, szlak niebieski
  • Start do Rajdu Pieszego nastąpi w dniu 31 maja 2019 roku, tj. piątek, godzina - według ustaleń opiekunów grup

Miejsce startu:
  1. Czartak – szlak żółty (ok. 3h)
  2. Rzyki – szlak czarny (ok. 1h)
  3. Targoszów – szlak zielony (ok. 3,5 h)
  4. Skawce – szlak czerwony (ok. 2,5h)
  5. Andrychów – szlak zielony (ok.3,5 h)
  6. Krzeszów Górny – szlak czerwony (ok. 1,5 h)
  7. Ponikiew – szlak niebieski (ok.1,5 h)

IV. DYSTANS I TRASA
  • Bieg odbędzie się na dystansie ok. 4,5 km. Trasa trawiasto- kamienista, różnica wzniesień ok. 450 m.
  • Równocześnie ze startem do biegu odbędzie się start do Rajdu Rowerowego /trasę rajdu rowerowego i biegu wytycza niebieski szlak
  • Rajd Pieszy przebiegał będzie po wyznaczonych szlakach

V. UCZESTNICTWO
  • Uczestnikiem imprezy może być każdy posiadający aktualne badania lekarskie bądź podpisze oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność (młodzież do lat 18 dodatkowo zezwolenia na start podpisane przez rodziców),
  • Zawodników rajdu rowerowego obowiązuje kask ochronny.

VI. ZGŁOSZENIA DO BIEGU
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy  tel.33/ 82-340-89 do dnia  29.05.2019 r.
  • W dniu startu w godz. 830-930 na starcie.

NIE BĘDZIE POBIERANA OPŁATA STARTOWA!

VII. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
  • Za miejsce I-III w kategorii kobiet i mężczyzn – puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy /z podziałem na kategorie: szkoły i oppen/,
  • Puchar dla najliczniejszej reprezentacji,
  • Nagroda specjalna dla najliczniejszej rodziny, najmłodszego i najstarszego uczestnika,
  • Spośród wszystkich uczestników rozlosowane będą nagrody rzeczowe.

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  • Bieg i Rajd Rowerowy mają charakter sportowo-rekreacyjny, zawodnicy biorą udział na własną odpowiedzialność
  • Nie musisz cały czas biec ani intensywnie jechać, jeżeli się zmęczysz chwilkę odpocznij, najważniejsze byś z uśmiechem przybył do mety i miał siłę wrócić z powrotem
  • Trasa biegu będzie przez organizatorów oznaczona i zabezpieczona przez wolontariuszy
  • Bieg i Rajd Rowerowy zostanie przeprowadzony bez względu na warunki atmosferyczne, ale ze względów bezpieczeństwa trasa biegu może ulec zmianie
  • Rajd Rowerowy będzie odbywał się na trasie wytyczonej niebieskim szlakiem
  • Rajd Pieszy będzie odbywał się z własnej inicjatywy poszczególnych grup i ich opiekunów
  • Opiekę medyczną zapewniają organizatorzy
  • Bezpośrednio po zakończeniu biegu odbędzie się msza święta
  • Dekoracja nastąpi w restauracji Czartak ok. godziny 14:00
  • Po dekoracji zwycięzców organizator zaprasza na darmowy poczęstunek
  • Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu.
  • Dodatkowe informacje pod nr tel. 608189819.

IX. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
  • Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy ul Dworska 8, 34-100 Radocza,  tel. 338234089, e-mail: sekretariat@radocza.edu.pl w imieniu którego działa  Dyrektor Szkoły
  • Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Paweł Boba, adres email: inspektor-danych@boba.com.pl
  • Dane osobowe uczestnika rajdu oraz jeżeli to dotyczy dane osobowe rodzica uczestnika rajdu przetwarzane są na podstawie udzielonej zgody oraz w celach organizacji oraz przeprowadzenia rajdu.
  • Dane zgromadzone w celach organizacji i przeprowadzenia rajdu będą przechowywane nie dłużej niż do końca czerwca roku, w którym została zorganizowana bieżąca edycja rajdu. Okres ten może ulec przedłużeniu w przypadku prowadzenia postępowania przez uprawnione organy (np. policja, prokuratura, sąd) do czasu jego prawomocnego zakończenia.
  • https://www.facebook.com/tooniratujanamzycie/photos/pcb.1332456373574104/1332456080240800/?type=3&theater W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych powyżej odbiorcami danych mogą być: podmioty uprawnione do pozyskania danych na podstawie przepisów prawa, podmioty, którym administrator danych powierzył przetwarzanie w drodze umowy, a w szczególności dane zostaną udostępnione współorganizatorowi tj. Stowarzyszeniu Szkoła dla Regionu - LKS „Orkan” Radocza.
  • Osobie, której dane są przetwarzane, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, prawo do żądania sprostowania danych osobowych, prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  • W przypadkach przetwarzania danych osobowych na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje prawo do wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.
  • Gromadzone dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania.

Zadanie realizowane jest dzięki wsparciu Zarządu Województwa Małopolskiego i Zarządu Powiatu w Wadowicach.