Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej - Aktualności - ZSCKU Radocza

Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej

Po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacja pandemiczną ponownie mogliśmy wrócić do Międzyszkolnego Testu Wiedzy Multimedialnej. Tegoroczna edycja odbyła się 12 kwietnia 2022 r. Należała ona do cyklu imprez związanych
z Jubileuszem 75-lecia Szkoły.

Kolejna odsłona zgromadziła niemal pięćdziesięciu uczestników z 13 szkół podstawowych powiatu oświęcimskiego
i wadowickiego. Trwający 60 minut test wiedzy z zakresu m.in. mediów społecznościowych, gier komputerowych, fotografii, grafiki 2D i 3D oraz ogólnej wiedzy informatycznej wyłonił 5 laureatów edycji 2022.

Nagrodami w Konkursie były bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, bony towarowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Dolinę Karpia i Starostwo Powiatowe w Wadowicach.
Najlepszymi okazali się:
Miejsce I Jan Ścibielski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wadowicach
Miejsce IIAntonii Przejczowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach
Miejsce IIIDawid Stawowy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:
Jakub Sołtys z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach
Antonii Maciejczyk ze Szkoły Podstawowej w Targanicach

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom zaprezentowania wysokiego
poziomu wiedzy.  Życzmy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich zainteresowań graficznych.