Nagrody i wyróżnienia dla grafików - Aktualności - ZSCKU Radocza

Nagrody i wyróżnienia dla grafików

W bieżącym roku szkolnym 2021/2022 nie zabrakło sukcesów naszych uczniów na kierunku Grafika i Poligrafia Cyfrowa.

Michał Michelis z klasy II Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej zajął 3 miejsce w kategorii dla najlepszej pracy wykonanej techniką komputerową (do 18. roku życia) w konkursie Podniebny Wernisaż organizowanym przez Instytut Lotnictwa Łukasiewicz.

Karolina Żurek – uczennica klasy II uzyskała wyróżnienie w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Kocham zwierzęta, bo …”
Organizatorem Konkursu jest Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu, a celem przedstawienie zwierząt jako przyjaciół człowieka, uwrażliwienie na ich los, przypomnienie o konieczności dobrego traktowania i opiekowania się zwierzętami, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

GRATULUJEMY!

Autor plakatu: Michał Michelis, klasa II Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej