Polsko-Ukraińskie Warsztaty Językowe - Aktualności - ZSCKU Radocza

Polsko-Ukraińskie Warsztaty Językowe

Polsko-Ukraińskie Warsztaty Językowe w naszej Szkole.
Przekazanie pierwszej partii zebranych przyborów szkolnych

We środę 14 kwietnia miały miejsce w naszej szkole  Polsko-Ukraińskie Warsztaty Językowe, w których wzięły udział dzieci z Ukrainy ze swoimi mamami,  nasi partnerzy z Koła Gospodyń Wiejskich,  Wspólnoty Poranka i firmy Bakos.

Zaproszeni przez pana dyrektora Goście rozmawiali na temat sposobów nauki języków obcych oraz obejrzeli prezentację na ten temat przygotowaną przez nauczycieli ZSCKU.

Przy okazji spotkania została przekazana pierwsza partia przyborów szkolnych zebranych w ramach akcji Szkolnego Klubu Lingwistów i Samorządu Szkolnego. Dzieci doskonale bawiły się przy tablicy multimedialnej ale niektóre z nich  wykorzystały ofiarowane prezenty i namalowały piękne rysunki swoich szkół.
Zebrane prezenty zostały spakowane do "zajączkowych" plecaczków przekazanych przez fundację Pomoc Więcej.