Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021! - Aktualności - ZSCKU Radocza

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021!

Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
od 01 września 2020 roku
Szanowni Państwo!
Rodzice, uczniowie, nauczyciele!
Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy informuje, że od pierwszego września w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy uczniowie rozpoczną edukację stacjonarnie, z zachowaniem ogólnych wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.
We wtorek (01.09.2020 r.) o godz. 7:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Radoczy /www.parafiaradocza.pl/ będzie miała miejsce msza święta w której można uczestniczyć.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godz. 8:15 na otwartych obiektach sportowych tut. Zespołu Szkół.
Bardzo prosimy wszystkich o zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego to jest założenie maseczek lub przyłbic oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku szkoły.
W załączeniu informacja do zapoznania się - Bezpieczny powrót do szkoły.