Sukces uczniów z Radoczy w Jesiennych Biegach Przełajowych - Aktualności - ZSCKU Radocza

Sukces uczniów z Radoczy w Jesiennych Biegach Przełajowych

Sukces uczniów z Radoczy w Jesiennych Biegach Przełajowych
W dniu 8 października w Krakowie przeprowadzone zostały Małopolskie Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS i Szkół Rolniczych.
Zawodnicy mieli do pokonania trudny technicznie dystans wytyczony na krakowskich Błoniach,  którego długość wynosiła od 1000-2500 m, w zależności od grupy wiekowej.
W kategorii chłopców klas I-II najlepszy okazał się Błażej Wdowik z klasy II Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej, a podium uzupełnił Dawid Boro z klasy II Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, zajmując trzecie miejsce.
W rywalizacji dziewcząt klas III-IV tytuł mistrzyni województwa wywalczyła Nikol Wacław z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, a tak dobre wyniki indywidualne pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!