Uczniowie z Radoczy w Finale Wojewódzkim Olimpiady Młodych Producentów Rolnych - Aktualności - ZSCKU Radocza

Uczniowie z Radoczy w Finale Wojewódzkim Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

W dniu 28 lutego 2019r. w Krakowie uczniowie klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki: Łukasz Orlicki , Marcin Węgrzyn i Arkadiusz Żyła pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych pana Adama Kajdasa reprezentowali Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy w XXXVII Finale Wojewódzkim Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Udział w tej olimpiadzie zakończył się dużym sukcesem, bo Arkadiusz Żyła zdobył wysokie II miejsce, a Marcin Węgrzyn IV miejsce i obaj będą reprezentować Małopolskę w Finale Krajowym OMPR, który odbędzie się podczas jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!