XXI Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II - Aktualności - ZSCKU Radocza

XXI Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II

XXI Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II
Przy sprzyjającej aurze i w pięknych okolicznościach przyrody 9 października odbył się XXI Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II.
Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Szkoła dla Regionu - LKS „Orkan” wraz z Zespołem Szkół CKU w Radoczy, a jej głównym celem było uczczenie 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II, 21. rocznicy nadania Zespołowi Szkół CKU w Radoczy imienia Jana Pawła II, a także popularyzacja turystyki i biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej.

Trasa rajdu przebiegała niebieskim szlakiem z Ponikwi, z metą na Groniu Jana Pawła II.
Po dotarciu wszystkich na szczyt nastąpiło zejście do restauracji „Czartak”, gdzie na uczestników czekał pyszny poczęstunek, a najlepszym zawodnikom wręczono puchary i nagrody rzeczowe.
Wyniki klasyfikacji końcowej:
Bieg / kategoria szkoły /
Dziewczęta:
1. Kinga Kolasa       I miejsce
2. Kinga Krystian     II miejsce
3. Karolina Pytel      III miejsce
Chłopcy:
1. Błażej Wdowik     I miejsce
2. Kamil Burliga       II miejsce
3. Jan Kwarciak       III miejsce
Bieg / kategoria open /
Kobiety:
1. Agnieszka Wypiór   I miejsce
2. Natalia Pająk         II miejsce
3. Klaudia Gnojek       III miejsce
Mężczyźni:
1. Paweł Mądry          I miejsce
2. Dawid Zapalski       II miejsce
3. Bartosz Kasiarz      III miejsce
Puchar Dyrektora ZS CKU w Radoczy trafił do uczniów Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej jako najliczniejszej reprezentacji sportowców.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!