Z angielskim przez świat! - Aktualności - ZSCKU Radocza

Z angielskim przez świat!

Imprezą towarzyszącą Walentynkowemu Festiwalowi Piosenki Obcojęzycznej o Miłości była w tym roku Gala rozdania nagród w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Z ANGIELSKIM PRZEZ ŚWIAT”.
W konkursie wzięło udział 180 uczniów z dwunastu okolicznych szkół podstawowych, a Komisja Języków Obcych Nowożytnych z Zespołu Szkół w Radoczy wyłoniła pięć najlepszych wyników w  rywalizacji międzyszkolnej, które przedstawiają się następująco:
  • na 5 miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym pod opieką pani Liliany Wróblewskiej,
  • na 4 miejscu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie - opiekun pani Paulina Klimkiewicz–Lis,
  • na 3 miejscu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Spytkowicach - opiekun pani Kinga Warzecha,
  • na 2 miejscu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach pod opieką pani Iwony Traczyk i pani Moniki Pływacz,
  • na 1 miejscu Szkoła Podstawowa w Laskowej pod opieką pani Marii Anny Łukasik.
GRATULUJEMY!
W kategorii indywidualnej spośród 180 uczestników konkursu, Komisja pod przewodnictwem wicedyrektor pani Urszuli Szulc, przyznała 4 pierwsze miejsca premiowane statuetkami oraz kartami podarunkowymi w kwocie do 100 zł oraz 5 wyróżnień w postaci statuetek i kart podarunkowych w kwocie 30 zł.
  • 1 miejsce zdobył Adrian Wojtal ze Szkoły podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej pod opieką pani Marii Anny Łukasik,
  • 2 miejsce  ex aquo:
*Jakub Łagan z Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach pod opieką pani Renaty Karpińskiej,
*Michał Matuszyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach pod opieką pani Iwony Traczyk,
  • 3 miejsce ex aequo:
*Julia Opyrchał ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach pod opieką pani Gabrieli Tyrpy-Gawron,
*Michał Iciek ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce pod opieką  pani Izabelli Jóźwiak,
  • 4 miejsce ex aequo:
*Dominik Balcharz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach pod opieką pani Moniki Pływacz,
*Aleksandra Stanek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach pod opieką pani Kingi Warzechy.
Wyróżnienia otrzymali:
  • Kacper Gołąb z SP nr 5 w Wadowicach  pod opieką pana Seweryna Wojasa,
  • Mateusz Jachimczyk z SP nr 5 w Wadowicach pod opieką pana Seweryna Wojasa,
  • Tomasz Konik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach pod opieką pani Justyny Podgórnej,
  • Aleksandra Matura z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ryczowie pod opieką Pauliny Klimkiewicz–Lis,
  • Małgorzata Pindel z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach pod opieką pani Kingi Warzechy.
Dyrekcja ZS CKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy oraz Komisja Języków Obcych Nowożytnych przy ZSCKU składa serdeczne podziękowania za pomoc w sfinansowaniu nagród:  Komitetowi Rodzicielskiemu przy ZSCKU, Wytwórni Pasz - De Heus ze Spytkowic, firmie  P.H.U. ADAMEX Adam Kosowski z Podolsza, Zespołowi Muzycznemu Talizman - Łukasz Bałuch z Grodziska, firmie  McGregor Language Schools z Wadowic. Ponadto dziękujemy również firmie Maspex Wadowice i Zakładowi Przemysłu Cukierniczego SKAWA S.A. za przekazanie soków i słodyczy, oraz  Stowarzyszeniu Dolina Karpia z Zatora za przekazanie nagród rzeczowych.