ZSCKU Radocza

Odkryj swój kierunek!
Przejdź do treści
Nauczyciele
Kadra Kierownicza Zespołu Szkół CKU w Radoczy
mgr Stanisław Gliwa – Dyrektor ZSCKU w Radoczy
stanislaw.gliwa@radocza.edu.pl
mgr inż. Urszula Szulc – Wicedyrektor ZSCKU w Radoczy
urszula.szulc@radocza.edu.pl
mgr inż. Jodłowski Józef – Kierownik warsztatów
ckuwarsztat@radocza.edu.pl
Kadra Pedagogiczna
inż. Augustyniak Agnieszka - przedmioty zawodowe / agnieszka.augustyniak@radocza.edu.pl
mgr Baca Dagmara - j. niemiecki, j. niemiecki zawodowy / dagmara.baca@radocza.edu.pl
mgr Boba Paweł - informatyka / pawel.boba@radocza.edu.pl
mgr inż. Frączek Jakub - przedmioty zawodowe / jakub.fraczek@radocza.edu.pl
inż. Frączek Janusz - przedmioty zawodowe / janusz.fraczek@radocza.edu.pl
mgr Galus Joanna - w-f / joanna.galus@radocza.edu.pl
mgr Gliwa Stanisław - w-f / stanislaw.gliwa@radocza.edu.pl
mgr Górzańska  Karolina - biologia / karolina.gorzanska@radocza.edu.pl
mgr inż. Graca  Marcin - przedmioty zawodowe / marcin.graca@radocza.edu.pl
mgr inż. Jodłowski Józef - przedmioty zawodowe / ckuwarsztat@radocza.edu.pl
mgr inż. Kajdas Adam - przedmioty zawodowe / adam.kajdas@radocza.edu.pl
mgr Karcz Andrzej - historia, WOS, j. polski / andrzej.karcz@radocza.edu.pl
mgr Karlak  Bernadetta - bibliotekarz / bernadetta.karlak@radocza.edu.pl
mgr Karpińska Dagmara - przedmioty zawodowe / dagmara.karpinska@radocza.edu.pl
mgr Karpińska Renata - j. angielski / renata.karpinska@radocza.edu.pl
mgr inż. Kądziołka Genowefa - przedmioty zawodowe / genowefa.kadziolka@radocza.edu.pl
mgr Kołodziejczyk Witold - geografia / witold.kolodziejczyk@radocza.edu.pl
mgr Kręcioch Justyna - chemia / justyna.krecioch@radocza.edu.pl
mgr Kubaszewski Paweł - j. polski / pawel.kubaszewski@radocza.edu.pl
mgr Kulig Wojciech - historia, WOS, pedagog / wojciech.kulig@radocza.edu.pl
mgr Kuźma Monika - nauczyciel specjalista / monika.kuzma@radocza.edu.pl
mgr Lempart - Musiał Joanna - matematyka / joanna.lempart@radocza.edu.pl
mgr Łasak Anna - matematyka / anna.lasak@radocza.edu.pl
mgr Łasak Józef - przedmioty zawodowe, fizyka / jozef.lasak@radocza.edu.pl
mgr inż. Maciewicz Beata - przedmioty zawodowe / beata.maciewicz@radocza.edu.pl
mgr Mamoń Włodzimierz - w-f / wlodzimierz.mamon@radocza.edu.pl
mgr inż. Mostowik  Janusz - przedmioty zawodowe / janusz.mostowik@radocza.edu.pl
inż. Najbor Irena - nauczyciel specjalista / irena.najbor@radocza.edu.pl
mgr inż. Olszyński Krzysztof - przedmioty zawodowe / krzysztof.olszynski@radocza.edu.pl
mgr Pająk Bożena - j. angielski / bozena.pajak@radocza.edu.pl
mgr Pawlik Barbara - j. niemiecki, j. niemiecki zawodowy / barbara.pawlik@radocza.edu.pl
mgr inż. Pietraszewska Anna - przedmioty zawodowe / anna.pietraszewska@radocza.edu.pl
mgr Pietrykowski Lucjan - j. niemiecki, j. niemiecki zawodowy / lucjan.pietrykowski@radocza.edu.pl
mgr inż. Rossochacki Grzegorz - przedmioty zawodowe / grzegorz.rossochacki@radocza.edu.pl
mgr inż. Rusin Andrzej - przedmioty zawodowe / andrzej.rusin@radocza.edu.pl
mgr Rzońca Joanna - przedmioty zawodowe / joanna.rzonca@radocza.edu.pl
mgr Skoczylas Katarzyna - j. polski / katarzyna.skoczylas@radocza.edu.pl
mgr Skorczyńska - Szostak  Renata - filozofia / renata.skorczynska-szostak@radocza.edu.pl
mgr Słaboń Krystyna - religia / krystyna.slabon@radocza.edu.pl
mgr Smaza Monika - w-f, pedagog / monika.smaza@radocza.edu.pl
mgr inż. Szulc Urszula - przedmioty zawodowe, matematyka / urszula.szulc@radocza.edu.pl
mgr inż. Wawro Krzysztof - przedmioty zawodowe / krzysztof.wawro@radocza.edu.pl
mgr inż. Wawszczak Marek - przedmioty zawodowe / marek.wawszczak@radocza.edu.pl
mgr Wojewodzic Małgorzata - przedmioty zawodowe / malgorzata.wojewodzic@radocza.edu.pl
mgr Wojtal Jarosław - j. angielski, j. angielski zawodowy / jaroslaw.wojtal@radocza.edu.pl

ul. Dworska 8, 34-100 Radocza
(+48) 338234089
sekretariat@radocza.edu.pl
Wróć do spisu treści